Elektroenerģijas cenu salīdzināšana portālā energija24.lv

Portāls energija24.lv kopš 2013. gada ir Latvijā vadošais elektroenerģijas piedāvājumu salīdzināšanas un atbalsta rīks mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Sabiedriskās aktivitātes ietvaros portāls tika radīts ar mērķi sniegt objektīvu un viegli uztveramu informāciju par elektroenerģijas tirgotājiem, kā arī palīdzēt lietotājiem piemērotākā elektroenergijas piedāvājuma izvēlē.

Šobrīd portāls energija24.lv ikdienā palīdz tūkstošiem mājsaimniecību un uzņēmumu izbaudīt brīvā elektronerģijas tirgus sniegtās priekšrocības. Esam atvērti sadarbībai ar visiem brīvā elektroenerģijas tirgus dalībniekiem - patērētājiem, uzņēmumiem, tirgotājiem, pārvades un sistēmas operatoriem, kā arī valsts uzraugošajām iestādēm.

Portāla izstrādes ietvaros sākotnēji konsultācijas notikušas ar Ekonomikas ministriju, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju, Sadales tīklu un Patērētāju tiesību aizsardzības centru. Tāpat portāls prezentēts Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā, kā arī ikgadējā nozares konferencē "Enerģētika" un dažādos plašsaziņas līdzekļos.

Dati portālā tiek apstrādāti saskaņā ar Lietošanas noteikumiem. Informācijas uzturēšanu portālā nodrošina Latvijas Brīvā elektroenerģijas tirgus asociācija. Sadarbībai un uzlaboju ierosinājumiem lūdzu rakstīt portāla uzturētājam uz zemāk norādīto elektroniskā pasta adresi.


Portāla izveidotāji un īpašnieki:

 


Portāla uzturētājs un kontaktpersona publicēto piedāvājumu aktualizēšanai:

Latvijas Brīvā elektroenerģijas tirgus asociācija

reģistrācijas numurs 40008217295
juridiskā adrese: Stabu iela 17, Rīga, LV-1011, Latvija
epasts: